URZĄDZANIE WNĘTRZ W WARSZAWIE

Realizujemy projekty wnętrz prywatnych (mieszkań, domów, apartamentów), biurowych oraz lokali usługowych na terenie Warszawy i okolic. Oferta dotyczy projektów kompleksowych, jednak zgodnie z życzeniem klienta możemy podjąć się realizacji wyłącznie części prac, np. wizualizacji. Nasz warsztat obejmuje także prace graficzne (logotypy, wizytówki, papier firmowy itd.)

ETAPY WSPÓŁPRACY

Przed przystąpieniem do pracy szczegółowo planujemy wszystkie działania. Współpraca składa się z kilku etapów, które pozwalają nam odpowiednio zgrać ze sobą wszystkie elementy uwzględniając wizję Klienta.

 

OCZEKIWANIA I BUDŻET

Na pierwszym spotkaniu musimy wstępnie poznać nie tylko projektowane wnętrze, ale także Ciebie! Wolisz proste i praktyczne formy, a może lepiej czujesz się otoczony meblami vintage? Ile osób liczy Twoja rodzina? Często gotujesz? Masz psa? Te i inne proste pytania są szalenie istotne, aby urządzone przez nas mieszkanie czy dom w pełni odpowiadało Tobie i Twoim bliskim.

Jeśli nie wiesz co Ci się podoba, nie przejmuj się! Pokażemy, jakie są wiodące style, co jest teraz trendy, a czego lepiej unikać. Doradzimy Ci optymalne rozwiązania oraz pokażemy przykładowe projekty, z których można czerpać inspiracje. Nie ważne czy masz małe mieszkanie, czy duży dom, nasz architekt wnętrz będzie potrzebował wielu informacji o Tobie i Twoich bliskich, a także planowanej inwestycji.

W tym celu już na samym początku przeprowadzamy z Tobą wywiad, aby określić Twoje oczekiwania oraz zakładany budżet na wykończenie i elementy wyposażenia.

 

Niezależnie od typu projektowanego wnętrza zawsze przeprowadzamy pomiar każdego z pomieszczeń oraz dokumentację fotograficzną. Cenimy swój czas i pieniądze Klienta, dlatego nigdy nie bazujemy na pomiarach zewnętrznych firm.

Dokładny pomiar lokalu pozwala uniknąć błędów w kolejnych etapach. W trakcie inwentaryzacji rodzą się też pierwsze pomysły na aranżację wnętrz.

rysunki techniczne

Kolejny etap polega na wyborze odpowiedniego układu funkcjonalnego, czyli układu ścian i rozmieszczenia podstawowych stref wnętrza, w tym także układ mebli zabudowanych oraz wolno stojących, urządzeń czy wyposażenia sanitarnego.

To Ty wybierasz koncepcję, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania, a następnie wypracowujemy wspólnie ostateczną wersję. Pracujemy do skutku, aby wnętrze było maksymalnie funkcjonalne i stylowo zaaranżowane. Na podstawie wybranej koncepcji przygotowujemy szczegółowy plan funkcjonalny.

architekci wnetrz

Nowoczesna technologia w rękach naszych architektów pozwala na wykonanie fotorealistycznych wizualizacji 3D. Można na nich zobaczyć i ocenić jak będzie wyglądało urządzone przez nas wnętrze. To w tym momencie nasza wizja po raz pierwszy ogląda światło dzienne i z odrobiną wyobraźni pozwala przenieść się do projektowanego wnętrza.

Podobnie jak w przypadku wyboru koncepcji, finalną wersję wizualizacji składamy na Twoje ręce po ostatecznej akceptacji.

projektant wnetrz

Zanim przejdziemy do kreślenia rysunków technicznych dla ekipy wykończeniowej, musimy ostatecznie zatwierdzić listę wszystkich materiałów (m.in. parkiety, wykładziny, okładziny kamienne i ceramiczne, okładziny drewniane, ceramika), mebli (w tym zabudów stolarskich oraz mebli wolno stojących) oraz pozostałych elementów (m.in. sprzęt RTV/AGD, oprawy oświetleniowe, sanitariaty).

Zestawienie przygotowywane jest w ograniczeniu budżetowym przedstawionym na pierwszym spotkaniu. Nie nakładamy na naszych klientów obowiązku zakupu wyżej wymienionych elementów u naszych partnerów. To od Ciebie zależy, gdzie dokonasz zakupów lub z czyich usług skorzystasz.

projektowanie wnetrz

Ostatnim elementem projektu jest szczegółowy rozrys techniczny będący dokładną instrukcją budowlaną dla ekipy wykończeniowej. Dokumentacja ta wyklucza nieporozumienia na linii inwestor – wykonawca, ponieważ prace ekipy wykończeniowej powinny bezpośrednio opierać się na dostarczonym projekcie.

Nasze rysunki przedstawiają szczegółowo wszystkie elementy poszczególnych pomieszczeń m.in. posadzki, sufity, oświetlenie, gniazda i włączniki elektryczne czy zabudowy stolarskie.

rysunki techniczne

W ramach kompleksowej oferty projektowania wnętrz możesz liczyć także na nasze wsparcie na budowie. Wizyta na budowie polega na sprawdzeniu, czy ekipa wykończeniowa pracuje zgodnie z wytycznymi projektu oraz ma na celu wyjaśnienie ewentualnych niejasności.

wykonawca


Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas kontakt@simp-lika.pl lub zadzwoń +48 510 07 40 40.