Projektowanie wnętrz mieszkań,apartamentów i domów

Simplika specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych. Mieszkania, domy, wille z basenem i rezydencje czy klimatyczne kawalerki. Jesteśmy w stanie podjąć się projektu każdej przestrzeni, która będzie służyła Tobie i Twoim bliskim.

Nasza oferta obejmuje profesjonalny projekt kompleksowy wnętrza od inwentaryzacji po nadzór autorski. Przygotowujemy koncepcje i układ funkcjonalny, dokonujemy wyboru materiałów, mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz. Przedstawiamy nasze pomysły na fotorealistycznych wizualizacjach, dzięki czemu klient dokładnie wie, czy nasze pomysły są zgodne z jego oczekiwaniami. Kreślimy szczegółowe rysunki techniczne m.in. elektryki, hydrauliki, okładzin ściennych i podłogowych, sufitów, zabudów stolarskich czy elementów niestandardowych. Wszystko odbywa się zgodnie z naszym standardowym procesem projektowym.

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Jesteśmy w stanie zaproponować jakość i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Dla klientów, którzy nie mogą lub nie chcą brać udziału w wykańczaniu wnętrza, możemy także zaoferować usługę „pod klucz”, gdzie nasza firma odpowiedzialna jest za wszystkie zamówienia oraz bezpośredni nadzór nad ekipami wykończeniowymi.

Jeżeli dopiero planujesz budowę domu możemy zaoferować także pomoc już na etapie planowania przestrzeni. Posiadając przemyślany układ funkcjonalny, możesz następnie zlecić projekt lub modyfikację interesującego Cię domu.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

 

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas kontakt@simp-lika.pl lub zadzwoń +48 510 07 40 40.