Etapy projektowania wnętrz w Simplika

Projektowanie lokali usługowych

Oferujemy swoje doświadczenie także na rynku lokali usługowych. Salon fryzjerski, klinika medycyny estetycznej, a może włoska restauracja? Do każdego tematu podejdziemy profesjonalnie, z pomysłem i przy zachowaniu zasad ergonomii.
Realizujemy projekty kompleksowo od inwentaryzacji po nadzór autorski, zgodnie z wypracowanymi przez nas etapami projektu (link oferta). Planujemy odpowiednio układ wnętrza, dobieramy najlepsze materiały i pokazujemy wszystko na fotorealistycznych wizualizacjach, a po Twojej akceptacji tworzymy szczegółowe rysunki techniczne dla wykonawców budowlanych. Lokale usługowe cechują się nieoczywistą formą i niestandardowymi elementami wykonanymi z drewna, metalu, szkła i innych materiałów. Mamy dostęp do najlepszych manufaktur, które zrealizują nasze wspólne wizje z najwyższą starannością.
Swoje usługi oferujemy już na etapie poszukiwania lokalu. Doradzimy, który lokal wybrać, aby nasze koncepcje zostały zrealizowane bez przeszkód i w zakładanym czasie.
Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, sprawić by klienci chcieli do Ciebie wracać i wywołać u nich efekt „wow”, zacznij od współpracy z profesjonalnym architektem wnętrz.
Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc (kontakt link)