Oferujemy swoje doświadczenie także na rynku lokali usługowych. Salon fryzjerski, klinika medycyny estetycznej, a może włoska restauracja? Do każdego tematu podejdziemy profesjonalnie, z pomysłem i przy zachowaniu zasad ergonomii.

Realizujemy projekty kompleksowo od inwentaryzacji po nadzór autorski, zgodnie z wypracowanymi przez nas etapami projektu. Planujemy odpowiednio układ wnętrza, dobieramy najlepsze materiały i pokazujemy wszystko na fotorealistycznych wizualizacjach, a po Twojej akceptacji tworzymy szczegółowe rysunki techniczne dla wykonawców budowlanych. Lokale usługowe cechują się nieoczywistą formą i niestandardowymi elementami wykonanymi z drewna, metalu, szkła i innych materiałów. Mamy dostęp do najlepszych manufaktur, które zrealizują nasze wspólne wizje z najwyższą starannością.

Swoje usługi oferujemy już na etapie poszukiwania lokalu. Doradzimy, który lokal wybrać, aby nasze koncepcje zostały zrealizowane bez przeszkód i w zakładanym czasie.

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, sprawić by klienci chcieli do Ciebie wracać i wywołać u nich efekt „wow”, zacznij od współpracy z profesjonalnym architektem wnętrz.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas kontakt@simp-lika.pl lub zadzwoń +48 510 07 40 40.