Projektowanie wnętrz mieszkań,apartamentów i domów

Wiele badań wskazuje na bezpośredni związek efektywności pracy danej osoby z jej otoczeniem. Warto zatem zastanowić się, czy poza spełnianiem podstawowych funkcji, otaczająca nas przestrzeń ma do zaoferowania coś jeszcze? Jest to szczególnie istotne w czasach określanych mianem „rynku pracownika”.

Znając doskonale potrzeby klienta indywidualnego, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom z ofertą w zakresie projektowania biur. Szeroka gama zasad stosowanych w projektowaniu wnętrz prywatnych sprawdza się także w przestrzeniach biurowych. Potrafimy je wykorzystać zachowując przy tym odpowiedni charakter projektowanej przestrzeni biurowej.

Nasza oferta dotyczy zarówno rynku pierwotnego jak i wtórnego. Aranżujemy przestrzenie biurowe wykorzystując nasz sprawdzony proces projektowy, przy zachowaniu wszelkich norm i standardów przeciwpożarowych czy bezpieczeństwa i higieny pracy. Służymy pomocą już na etapie wyboru odpowiedniego lokalu biurowego, aby wyeliminować zbędne koszty podczas dostosowywania go do potrzeb firmy.

Niezależnie od tego czy prowadzisz kancelarię prawną czy agencję reklamową, zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze, które zrobi wrażenie na partnerach biznesowych, a pracownicy będą się w nim czuli dobrze.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

 

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas kontakt@simp-lika.pl lub zadzwoń +48 510 07 40 40.